2008-2024 arası yerel turnuvalarımızda teklerde "Teşvik" kategorilerinde finalist olup final oynayan oyuncular, geleneğimiz ve kuralımız gereği sıradaki yerel turnuvadan itibaren artık "Veteran" kategorilerimizde oynayabiliyorlar.

Ahmet Can AFŞİN 2015   Asuman TURAN
Ahmet ÇETİNBİLEK 2016   Aysel TURAN 2018v
Ahmet IŞIK   Ayşe Özge YILMAZ 2019b
Ahmet KARAKAYA 2024cup   Başak İNANÇ
Akif ALDANMAZ 2024cup   Belgin GÜL 2021e
Ali AKDENİZ-2014   Belkıs ÇELİKSOY 
Ali DUMAN -2018b   Betül ÖZTABAN 2024cup
Anıl DEVECİ   Beyza BAŞIHOŞ 2017V
Anıl ÖZAZMAZ   Birsen CANDAN 2017v
Arda GÖNEN 2015   Buket TAŞER-2016
Ata ERTAN 2022c   Burcu UYGUR
Ayhan BİLİK 2020e   Buse ERTABAKLAR-2013
Bahattin ÇELİK 2014   Büşra ÜRKMEZ - 2019f
Barış LEKESİZ   Büşra ZEYBEK 2024cup
Barış ÜZÜM   Cahide AYDİLEK-2013
Bekir GEREDE   Canan KÜÇÜKBEYDAĞ-2014
Beytullah DEMİRAYAK 2017   Ceren AKKAN-2014
BİROL ÇABUK   Çiğdem YÜCECENGİZ
Bora ÜNAL  L2023   Damla GÖKÇETİN
Buğra ÇEKER  yaz2023   Deniz SAL-2013
Burak KABALI 2015   Derya ULUCAN 2016
Burç UZ  L2023   Dilara KUNTER 2015
Cenk SEZER   Duygu UBAY 2019c
Efe Girgin-2020e   Elvan Engin DEMİR
Egemen DURMUŞ 2016   Emel İNEGÖL,
Emre BULUT-2014   Emine ERDEM
Engin ÇETİN   Ezgi ÖNÜT 2022c
Engin YARALI 2021e   Fatma SEVİMLİ 2020e
Enis BERKİ 2017v   Funda KÖMÜRCÜ
Eralp ERYANILMAZ-2016   Füsun ESKİCİOĞLU -2018v
Erdem YALÇINTAŞ   Gaye ERKEK 2017
Erhan ÇELENK   Göksun KARAMAN-2014
Erman AVANAŞ 2024cup   Gülseren YILMAZ 20177
Ersen PALA 2024cup   Günsu ESKİCİOĞLU
Faruk DURNA   Hacer CİHAN
Fuat CANDEMİR   Hale KURUÜZÜMCÜ-2017
Furkan YAZICIOĞLU-2014   Handan HASIRCIOĞLU 2016
Gökhan ÇİÇEK   Hatice ERTABAKLAR 2015
Göksel IŞIK 2019b   Hatice SAL 
Gültekin NACAK yaz2023   Hülya KARAKAYA-2014
Hakan BİNGÖL-2017   Hümeyra DÜNDAR-2019f
Hakan ELMAS 2019c   Işıl TEMEL 2019c
Haluk İKİNCİ-2016   İpek AKTAŞ 2022c
Haydar KARAHAN    Lizay GÜNDOĞDU-2017
Hüzeyin KUZGUN-2013   Melisa Bensu KILCI-2013
İbrahim KÖSE 2021e   Merve AKYÜZ 2015
Kaan ÖZALPAY dep2023   Necibe ŞEHİRLİ -2015
Kadir ERDEM   Nergül ÇAKMAK 2015
Kamil UYSAL 2015   Nil GÜNDOĞDU 20177
Kanat Ay KARUL,   Nilüfer UYSAL 2015
Kürşat ŞİMŞEK - 2019f   Nuray ÇADERELİ 2016F
M.Fatih ERKUL 2016F   Nursel DİLLİ
Mert TURAN   Orkide ÇETİN
Mert YAŞAR 2016   Ö.Işık OKNAOĞLU-2014
Mesut YARDIM 2017v   Özlem ERKUL 2017
Muhittin TURAN   Özlem KARAKAŞ-2018f
Murat ÖZ   Öznur DURAN 2016F
Mustafa GÜRDAL 2022c   Pınar KARAKOZ
Mustafa ÖZDEMİR dep2023   Seher DURSUN
Mutlu AYGÜN 2019f   SELİN SOLAK-2013
Nedim ÇUBUKÇU-2017   Senem Yiğit ÖZER 2015
Nurettin ERCAN   Serap AYGÜN-2016
Orçun KARANFİL 2017   Serap YELKEN
Osman KAPLAN-2020e   Sevgi ÇOLAK 2021e
Ömer Faruk PINAR 2018v   Sultan SAL 2014
Özlen KOÇUK 20177   Vijdan ASLAN -2019b
Sabri ASLAN-2018b   Yadigar ÜLKER 2018F
Salih ONAY 2018v   Yasemin DEMİRBAŞ
Savaş ISPARTA   Yıldız AKKAYA-2013
Sergen DAĞDEMİR-2014   Yoko TAKABE-2018b
Serkan VAROL-2013   Zeynep ATAY-2018b
Servet DANACI-2020e   Zeynep AYKUTLU
Şeref GÖRGÜLÜ   Zuhal UYGUR
Volkan KÖSEOĞLU 2019b   Zümrüt AKTAŞ 2020e
Yiğit SEKİTMEN    
Yunus ÖZTÜRK -2015    
Yusuf BAHADUR 20177    
Zafer KUMLU 2015   17.05.2024
Ziya DEMİRTAŞ 2019c    Listeler alfabetiktir.