EFELER İNCİR CUP'22 Tenis Turnuvası 09.05.2022

13-14-15 Mayıs 2022 (Cuma-Ctesi-Pazar) tarihlerinde kulübümüzde oynanacak Efeler Belediyesi ile birlikte düzenleyeceğimiz İNCİR CUP'22 Ulusal Turnuvasına Ege Bölgesinden master oyuncuları konuk edeceğiz.
Kulüp master oyuncularımızında mücadele edeceği bu turnuvayı kaçırmayın, mutkala izleyin. Aynı anda 7 kortta birden başlayan festival havasındaki bu turnuvayı 3 gün boyunca akşamları da dahil maçları izleyebilirsiniz. Maçlar saat 10:00 ile 20.00 arasında full dolu oynanacaktır. Yaklaşık 50 master erkek oyuncunun katıldığı turnuvada Ege bölgesinden milli oyuncular, özellikle Manisa/Demirci'den Akıncılar Tenis Kulübü üyeleri, Didim ve Kuşadası'ndan master oyuncular ve Aytek master oyuncularımız yanında EA Akademi'den de Süleymanou ve Mohammed 'de mücadele edecekler. Mutlaka izleyiniz.

Cuma 17.00'deki açılış töreni; saygı duruşu, İstiklal Marşı, açılış konuşmaları ve halk oyunları ekibi gösterisi sonrası Efeler Belediye Başkanımız M.Fatih ATAY ile Eski Bakan Cengiz ALTINKAYA arasındaki açılış maçı ile başladı.